Dom wypoczynkowy Seraphicum

Dom wypoczynkowy Seraphicum usytuowany jest wewnątrz kompleksu zabudowań, w otoczeniu urokliwej i orzeźwiającej zieleni. Znajduje się w eleganckiej rzymskiej dzielnicy Eur, w odległości 500 metrów od opactwa „Tre Fontane”. Nasz ośrodek stanowi bardzo dogodne miejsce pobytu dla rodzin, przyjaciół, czy też grup pielgrzymkowych.
Nasz dom ma do dyspozycji około 40 pokoi: jedno-, dwu-, trzy- i czteroosobowych. Wszystkie pokoje posiadają łazienkę, ponadto wyposażone są w mini zestaw kosmetyczny, suszarkę do włosów, WI-FI i TV.

Każdy dzień można rozpocząć od smacznego śniadania. Dodatkowo, dla grup przynajmniej 10-osobowych istnieje możliwość przygotowania obiadów i kolacji w naszej jadalni. Przy naszym domu funkcjonuje parking dla samochodów osobowych oraz autokarów, stwarzając naszym gościom możliwość wygodnego poruszania się po mieście środkami komunikacji publicznej (dworzec metra znajduje się 400 m od naszego domu).

Dysponujemy również salami konferencyjnymi do wynajęcia na sympozja, kongresy i różnego rodzaju spotkania. Wspomniane sale wyposażone są w aparaturę audio, wideo oraz urządzenia klimatyzacyjne.

Obserwuj nas również na